Ödeme ve Masraflar

İster kapıda ödeme yapın, isterseniz Havale/EFT yapın ya da kredi kartınızla ödeyin, ödeyeceğiniz tutar sepette gördüğünüz toplam tutardır.

Kısaca bir ürün satın aldığınızda ödeme sayfasındaki toplam tutar her şeyin (KDV, Kargo ve varsa kapıda ödeme masrafı) dahil olduğu tutardır.

Ön Ödeme Nedir?

Toplam tutarı sipariş verirken ödemek istemediğinizde, havale / EFT ödeme yöntemi için toplam tutarın %10 unu ödemeniz yeterlidir. Kapıda ödemede bu oran %30'dur.

Ürünü sepete ekleyip ilerlediğinizde ve adres bilgilerinizi girip son aşamaya geldiğinizde eğer ödeme seçeneği olarak havale / EFT veya kapıda ödeme seçtiyseniz, ön ödeme tutarını, toplam tutarı ve kalan tutarı göreceksiniz. Ön ödemeyi yaptığınızda siparişiniz oluşturulmuş olacaktır. Kalan tutarı ise siparişinizin üretimi tamamlandığında sizinle daha önceden görüşülen ödeme yöntemi ile yapabileceksiniz.

Kalan ödemenizi havale / EFT ile, kapıda ödeme yöntemi ile ya da İstanbul, Bursa, Ankara illerinden birindeyseniz teslimat aşamasında yapabilirsiniz.

Olası ödeme yöntemleri aşağıda belirtilmiştir.

Kredi Kartı

Ödemenizi web sitemiz üzerinden kredi kartı ile tek çekim ya da taksitli olarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Havale/EFT

Ödemelerinizi firma bilgilerimizde belirtilen hesap numarasına Havale/EFT yaparak güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kapıda Ödeme

Kapıda kredi kartı, banka kartı ya da nakit ile yapılan ödemelerdir. Kapıda ödemelerde taksit seçeneği bulunmamaktadır. Ön ödeme yapacağınız için, kalan tutar kapıda ödeme seçeneğinde geçerli olacaktır.

Teslimatta Ödeme

Sadece İstanbul, Ankara ve Bursa illerinde geçerli olmak üzere, bu illere teslimat tarafımızdan yapıldığı için sipariş esnasında yaptığınız %10 oranında ön ödemenin kalan tutarını teslimatta nakit, havale /EFT ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

İstanbul, Ankara ve Bursa dışındaki iller için, kapıda ödeme seçmediyseniz kalan tutarın ödemesi ürün kargoya verilmeden önce tarafınızca yapılmalıdır. Kalan tutarı havale/eft veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.