Woco Ahşap Bank

WMB-AE-CA-FKM_160
1,049.00 
(KDV Dahil)

Bank Özellikleri

Ebat Seçimi (cm):
160x30
Renk:
Antik Eskitme
Minder:
Füme Kumaş Kapitone
Ayak Modeli:
Çapraz

Teknik Özellikler

Ağaç Türü:
Ladin %100 Ahşap - Masif
Ağaç Kalınlığı:
≈5cm
Ağaç İşlemi:
İlaçlanmış ve fırınlanmıştır
Ayaklar:
Fırın Boya Metal

Woco Mobilya® Ahşap Bank'ı dilediğiniz renkte aldığınız masa ile kombinleyebilirsniz. Ya da sadece bank olarak alıp kullanabilirsiniz.

Farklı bir ebat istediğinizde lütfen ebat seçeneklerinden belirtiniz. Farklı ebatlarda fiyat değişmemektedir. Seçeneklerde olmayan bir ebat tercih ederseniz lütfen Destek Ekibi ile iletişime geçerek uygunluk ve fiyat alınız. Farklı ebatlarda da üretim yapılmaktadır.

Görselde görmüş olduğunuz ürünün kenar kesimi düz ayak modeli çaprazdır. Görseldeki ürünün rengi Antik Eskitmedir. Banklar farklı bir kenar kesim ile üretilmez. Üzerindeki minder füme kapitonedir. Cırt-Cırt (Velcro) ile sabitlenebilmektedir.

Farklı bir ayak modeli, minder ya da renk için "Aksesuarlar" kategorisinde filtreleme yapabilir ya da Destek Ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

Renkler, görseldeki ışık/gölge nedeniyle ve kullanılan cihazın (bilgisayar, tablet, telefon vb.) çözünürlüğü ile doğru orantılı olarak farklılıklar gösterebilmektedir. Emin olamıyorsanız Destek Ekibinden yardım isteyebilirsiniz.

Görseller temsili değildir, firmamız tarafından gerçek ürün kullanılarak stüdyomuzda çekilmiştir.

Görseldeki ürün 180cm x 30cm ebatlarındadır.

Hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

Görüşünü yaz